Японія в гостях у "Юніорів" на честь року Японії в Україні

Науки, новини, світи і фольклор
Ми все пізнаємо у грі «Юніор»,
Яка нас навчає жить в злагоді, мирі
І ми виростаємо добрі і щирі
В країні, в якій наші мрії збуваються
І центром «Дозвілля» вона називається!

З історії проведення інтелектуальної гри «Юніор»…

У 2007–2008 навчальному році, щоб спонукати дітей здобувати нові знання, самовдосконалюватися, виховувати в них відповідальність, вміння працювати в команді, розширити світогляд та підготувати до участі в інтелектуальній грі для старшокласників міста «Інтелект-турнір», у КПДЮ було вперше запроваджено  новий  проект інтелектуальної гри для молодших школярів Києва «Юніор».

Відповідно до розробленого положення гра має проходити в три етапи: відбірковий, півфінал та фінал. Відбірковий етап поділяється на два тури, в яких мають брати участь 10 команд (по п’ять команд у кожному турі).

Переможницею першого сезону гри стала команда «Олімпія» спеціалізованої школи № 254 Святошинського району. За гру команда набрала найбільшу кількість балів і отримала почесне звання «СУПЕРерудит» гри «Юніор».
Усі інші команди  нагороджені дипломами фіналістів.
Інтелектуально-пізнавальна гра для молодших школярів Києва «Юніор» має велике соціальне значення. Вона не тільки допомагає оцінити рівень інтелекту дітей, дати їм нові знання, а й створює умови для вільного та корисного спілкування дітей з однолітками та дорослими.
Ідея проведення інтелектуальної гри знайшла широку підтримку серед шкільних колективів.
Найактивнішими учасниками першого сезону інтелектуально-пізнавальної гри «Юніор» стали Святошинський та Шевченківський райони, які на відбірковий етап представили найбільшу кількість команд. На жаль, у грі зовсім не брали участь команди Солом’янського, Подільського та Оболонського районів.
У 2011–2012 навчальному році для популяризації гри та розширення звичного кола спілкування, за проханнями представників районів, оргкомітет дозволив подавати  заявки на участь у грі  двом командам від району (а не  одній, як зазначено в положенні про гру). Майже всі райони сприйняли цю пропозицію позитивно, і вже у п’ятому сезоні у грі беруть участь по дві команди від району.

Центр східної культури та розвитку "Сакура Мацурі" в гостях у розумників й розумниць м. Києва

27 квітня (четвер) у КПДЮ, відбулася  фінальна гра проекту "Юніор", тема якої - "Японія".  Під час гри в залі  були присутні команди - фіналісти  зі своїми кураторами та вболівальниками, всього близько 50 осіб. Гра складалася з 4-х конкурсів з різними завданнями, кожен з яких мав свою певну шкалу оцінювання. Цього разу, щоб стати переможцем, командам було необхідно проявити знання з японської історії, культури й традицій. Юні генії показали себе якнайкраще й давали відповіді на досить складні запитання неймовірно швидко.

Після гри на учасників чекала винагорода - лекція про японську каліграфію, знайомство з чотирма скарбами японських майстрів й майстер-клас з японських іерогліфів. Умніки й умниці пішли додому щасливі, ніжно тримаючи свої імена, написані у техніці японської каліграфії.

Роспись мехенди