Майстерня мандрів у ЦР "ProfiCAMP"

Японія – загадкова та прекрасна країна з давньою культурою та традиціями. Це країна новітніх наукових розробок, винаходів, технологій, країна довгожителів. Секрет прогресу – в японських традиційних мистецтвах. Саме оволодіння народними мистецтвами допомагає японцям розвиватися духовно і фізично, зберігати молодість, бути соціально активними.

З деякими з національних японських мистецтв, а саме, з каліграфією та орігамі, вихованців Центру «ProfiCAMP» ознайомили закохані в свою справу фахівці Центру східного розвитку та культури «SakuraMatsuri».

Завдяки цікавій презентації діти дізналися багато нового та цікавого про загадкову східну країну та її мешканців, а потім, за допомогою майстрів культурного Центру вчилися писати японські ієрогліфи, накреслювати японською власні імена, спеціальними пезликами малювали тотеми, робили з паперу японських журавликів. І для дітей,і для гостей, двох годин спілкуваня виявилося дуже замало.

Після обіду вихованців «ProfiCAMP» очікував ще один сюрприз – пригоди , розваги та змагання у туристичному містечку «Територія пригод», що розташувалося на подвір’ї Палацу. Кожен мав змогу відчути себе не просто туристом, а й мандрівником, який здатен подолати будь-які перешкоди!

Дякуємо за чудовий день співробітникам Центру східного розвитку та культури «SakuraMatsuri» та педагогам відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання Палацу!